Czy wiesz, czego pragną kobiety?

Czy wiesz, czego pragną kobiety?

Artykuł partnera.

Niezależnie od tego, czy marzysz o przygodzie na jedną noc czy szukasz partnerki do stałego związku, z pewnością powinieneś wiedzieć, jak zabrać się do rzeczy, aby uzyskać oczekiwany efekt. Jeśli jesteś zadowolony ze swoich relacji z kobietami - ten artykuł nie jest dla Ciebie. Jeżeli jednak jest inaczej skorzystasz, jeśli go przeczytasz.

Męskość niejedno ma imię

W dzisiejszych czasach tradycyjne role męskie i damskie dość się zatarły, co sprawia obu stronom wiele problemów. Nie ma jasnej listy, z której odhaczenie kolejnych punktów sprawi, że staniesz się "prawdziwym mężczyzną". A jeśli takie listy powstają (głównie w magazynach kierowanych do kobiet), poszczególne wskazówki są często sprzeczne. Dlatego dla Ciebie powinno się liczyć to, jak Ty się czujesz i co o sobie myślisz, a nie próba gonienia jakiegoś wydumanego wzorca. Pewność siebie i poczucie własnej wartości to dwie najważniejsze cechy, nad których rozwojem każdy mężczyzna chcący osiągać sukces (nie tylko w relacjach z kobietami) powinien pracować intensywniej niż nawet nad sprawnością fizyczną.

Kierujesz czy pozwalasz sobą kierować

Pewny siebie facet nie narzuca swojego zdania nikomu. Z jego zdaniem po prostu wszyscy się liczą. W relacjach damsko-męskich doskonale wie, kiedy warto podjąć próbę uwodzenia, kiedy na to przestrzeni nie ma i co można zrobić, aby ta przestrzeń się pojawiła. Jeśli miewasz częste kłopoty z odczytaniem intencji i sygnałów wysyłanych przez kobiety i czujesz, że jest to dla Ciebie powód do złego samopoczucia, prawdopodobnie powinieneś pomyśleć nad zbudowaniem swojego wizerunku od początku: również we własnych oczach. Profesjonalne szkolenia jak te dostępne w serwisie Atrakcyjny Facet pozwolą Ci się tego nauczyć. Pamiętaj, że z budowaniem własnej wartości jest jak z jazdą na rowerze: nie zapominasz, jak to się robi już do końca życia.

Satysfakcja seksualna jako miernik samopoczucia

Nie wiesz, czy jesteś zadowolony ze swoich dotychczasowych relacji z kobietami? Zastanów się dobrze, czy jesteś zadowolony ze swojego życia seksualnego. Postaraj się nie brać pod uwagę tego, co mówią inni i co wydaje Ci się, że być "powinno". Wszyscy mamy inne oczekiwania od swojego życia, w tym seksualnego. Uprawianie seksu trzy razy dziennie przez cały rok jest zapewne w Twoim zasięgu (przy odpowiedniej znajomości psychologii i zadbaniu o konkretne aspekty swojej osobowości), ale pytanie czy faktycznie Ci na tym zależy. Może faktycznie jest czas opuścić relację i nawiązać nową, jeśli seks dawno zniknął z horyzontu w Twoim dotychczasowym związku, a Tobie go brakuje. A może nie zależy Ci na stałym związku, tylko chcesz mieć w życiu więcej seksu. Nie wiesz jednak, jak sobie to zapewnić. Niezależnie od tego, jakie są Twoje pragnienia, są one Twoje: spotkaj się z nimi i zastanów, co możesz zrobić, aby odmienić swoje życie. Libido jest ważnym wskaźnikiem naszego samopoczucia. Nie bagatelizuj tego.  Jeśli czujesz, że samodzielnie zrobiłeś już wszystko, co mogłeś, aby poprawić swoje relacje z kobietami i wciąż nie masz pewności, jak postępować, aby osiągnąć swój cel, to warto zastanowić się nad kursami prowadzonymi przez specjalistów. Kilka spotkań warsztatowych z couchem w większości przypadków wystarczy, aby zupełnie odmienić jakość relacji damsko-męskich, a przejście pełnego, dedykowanego kursu to gwarancja sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *