Instagram – wyświetlenia instastory a współpraca

Instagram – wyświetlenia instastory a współpraca

Artykuł partnera.

Instagram stories coraz częściej stają się jednym z cenniejszych parametrów pozwalających oceniać wartość konta. Niestety w świetle polityki Instagrama, który uwielbia obcinać zabiegi, instastory nie wyświetlają się wszystkim twoim obserwującym. Jak więc poprawić wyniki?

Instagram wyświetlenia — instastory jako źródło wiedzy

Instagram stories wyświetlenia — o te dane coraz częściej proszą potencjalni reklamodawcy, którzy chcą nawiązać z tobą współpracę. Już nie tylko liczba obserwujących i reakcje pod postami się liczą, ale właśnie liczba wyświetleń instastory okazuje się dla reklamodawcy najdokładniejszym wyznacznikiem twojej popularności i zasięgów na IG. W mediach społecznościowych zasięgi zaś to waluta, która pozwala walczyć o korzystniejszą finansowo współpracę. Dlatego też coraz popularniejsze staje się promowanie relacji, uważne ich komponowanie, przyciąganie uwagi odbiorców nie tylko poprzez posty, a właśnie stories. Nie jest łatwo wypracować ogromne wyświetlenia relacji na Instagramie. Zazwyczaj jest to tylko pewien odsetek Twojej liczby obserwujących. Z reguły ta ilość to około 10% fanów np. 100 wyświetleń z 1000 obserwujących. Wrzucanie monotonnych relacji również nie pomaga, ponieważ nasze stories szybko zostaną ukryte przez Instagram. Jak działać inaczej? Rozwiązaniem okazuje się płatna promocja czyli po prostu kupowanie wyświetleń stories na Instagramie.

Instagram stories — jak poprawić wyniki?

Jednym z dostępnych rozwiązań, szczególnie cennych na początku rozwoju konta jest kupowanie wyświetleń instastory. Nie chodzi tutaj o oszukiwanie potencjalnego reklamodawcy, a umożliwienie docierania z relacją na IG do potencjalnych obserwatorów i budowanie stabilnego konta. Kupić wyświetlenia instastory nie jest szczególnie trudno, warto to jednak robić cyklicznie, aby IG odnotował realną zmianę w stosunku do ostatnich 28 dni. Wtedy możesz liczyć na lepsze zasięgi. Na początku warto spojrzeć, co oznacza kolejność oglądających. Do 50 obserwujących kolejność jest chronologiczna. Powyżej, układa się według skali zainteresowania twoim profilem. Taka wiedza pozwala ci lepiej profilować kolejne działania. Chcesz dowiedzieć się, jak kupić wyświetlenia? Sprawdź: Instagram wyświetlenia instastory na Wypromowani.pl

Wyświetlenia instastory — od czego zależą?

W internecie nie brak dostępnych narzędzi, które pozwalają tworzyć ciekawe, atrakcyjne wizualnie instastories. Jeśli chcesz zadbać o lepsze wyniki swojej relacji i wyższą ilość wyświetleń, przemyśl, co i jak chcesz publikować. Staraj się tworzyć angażujące, wciągające w twoją opowieść nagrania. Mów, a nie tylko zamieszczaj zdjęcia czy grafiki — to natychmiast powinno przynieść lepsze efekty. Jeśli możesz dzielić się konkretną wiedzą, rób to. Instagram coraz chętniej postrzegany jest jako medium, które znaczy więcej niż tylko ładne zdjęcia. Warto to wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *