Jak uczyć się języka angielskiego efektywnie? Zapisz się na kurs języka angielskiego we Wrocławiu

Jak uczyć się języka angielskiego efektywnie? Zapisz się na kurs języka angielskiego we Wrocławiu

Artykuł partnera.

Wiele osób uczy się lub uczyło języka angielskiego, jednak nie są zadowoleni ze swojego poziomu. Obecnie nauka angielskiego trwa od 1 klasy szkoły podstawowej, a często podstawy dzieci poznają jeszcze w przedszkolu. Mimo to wiele osób boi się używać angielskiego w kontaktach z obcokrajowcami, popełnia wiele błędów i brakuje im słów, by się porozumieć. Tak nie musi być, wystarczy skorzystać z kursu języka angielskiego we Wrocławiu. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Kurs języka angielskiego dla dzieci i dorosłych - poznaj ofertę wyjątkowej szkoły językowej z Wrocławia

Na kurs języka angielskiego we Wrocławiu można zapisać już 2 letnie dziecko. Generalnie szkoła Gerelis oferuje kursy na różnym stopniu zaawansowania od absolutnych podstaw aż do poziomu C2, także dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Szkoła językowa położona jest w centrum Wrocławia. Jednocześnie jest domem tymczasowym dla zwierząt, dlatego kotki i pieski czy nawet króliczki też często, chętnie i z własnej woli uczestniczą w kursach języka angielskiego, rozładowując atmosferę. Kursanci, zarówno dzieci, jak i dorośli czują się w niej świetnie. Zajęcia prowadzone są innowacyjną metodą wprowadzoną przez założycielkę szkoły. Nie ma tutaj tradycyjnych podręczników, a nauka opiera się głównie o konwersację. Jednocześnie rozwijane są wszystkie kompetencje językowe zarówno umiejętność rozumienia ze słuchu, poprawnej wymowy, konstruowania prostych i bardziej skomplikowanych wypowiedzi według zasad gramatycznych, a także czytania czy pisania. Przede wszystkim nauka opiera się o gry i zabawy językowe. Dzieci uczestniczą w zajęciach teatralnych czy kulinarnych, na których poznają język angielski w naturalnych sytuacjach. Do tego zajęcia odbywają się w bajkowo przystrojonych salach ze zwierzątkami czy też statkiem pirackim na ścianach. W przypadku dorosłych sale są także niezwykle przytulne i prowadzący także korzysta z gier i zabaw językowych. Najczęściej kurs odbywa się w trybie 50% na 50% i prowadzony jest przez profesjonalnego lektora języka angielskiego i native speakera. Jednak już od poziomu B2 można zapisać się na zajęcia prowadzone tylko przez native speakera. Kursy odbywają się w małych kameralnych grupach, które liczą od 4 do 6 osób, zatem każdy ma szansę wypowiedzi podczas spotkań, które odbywają się 2 razy w tygodniu. Warto wiedzieć, że dostępna jest także możliwość odbycia kursu online.

Jak uczyć się języka angielskiego efektywnie?

To proste, wystarczy skorzystać z oferty szkoły językowej we Wrocławiu. Metoda nauki bezpośredniej sprawia, że wiedzę przyswaja się w naturalny i przyjemny sposób. Można też ją systematyzować, bo każdy kursant otrzymuje materiały do nauki. Zajęcia dwa razy w tygodniu i powtarzanie materiału to recepta na to, by w ciągu jednego semestru podnieść swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim o jeden poziom, np. od A1 do A2. Już w ciągu jednego semestru można nauczyć się posługiwać językiem angielskim w stopniu komunikatywnym w prostych sytuacjach. Kurs w szkole językowej może pozwolić także przyswoić wiedzę potrzebną do zdania egzaminu typu FCE, a także egzaminów gimnazjalnych i maturalnych z języka angielskiego. Firmy mogą także skorzystać z tej oferty i zapisać swoich pracowników, by poznali bliżej język branżowy i mogli posługiwać się swobodnie językiem angielskim na spotkaniach biznesowych. Nie liczy się ilość czasu poświęconego na naukę, ale liczy się dobry sposób przyswajania wiedzy. Gry i zabawy językowe, a także konwersacja z native speakerem to dobra droga do opanowania języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, a później eksperckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *