Jaki sport uprawiać

Jaki sport uprawiać

Osoby, które uprawiają sport emanują pewnością siebie. Nie tylko podczas rozmowy ale także jak się poruszają widać w ich ruchach precyzję, nie robią nadmiernych gestów ani nie plączą się o własne nogi.

Czy sport może być modny

Nie da się ukryć, że uprawianie sportu to swego rodzaju moda, która się zmienia co kilka lat. Ostatnio był to aspekt stylu, obecnie jest to decyzja wyboru. Jednak nadal jest on na topie. Może już nie chodzi o pozerstwo. Przerysowana sylwetka odeszła do lamusa. Teraz aby się pokazać trzeba postawić na indywidualność.

Idealny sport dla mnie

Nie ma wytycznych jeśli chodzi o idealny sport. Każdy jest inny i nie da się wszystkiego ujednolicić. Poza tym teraz w modzie jest jakość. Bieganie po asfalcie, to już nie jest na topie. Teraz biega się w terenie, nie do opadnięcia sił, bardziej aby poczuć klimat. Dla tych co pragną wycisnąć poty dobry będzie Runmageddon. Dla leniwych biegi terenowe po lekkich trasach.

Starego nowe oblicze

Do łask wracają stare dyscypliny sportowe obleczone w nowe szaty oraz całkiem inną nazwę, która dużo mówi, a robi praktycznie to samo co wcześniej. Jak chociażby stare biegi przełajowe z przeszkodami. Amerykanie nadali im jakże pięknie brzmiącą nazwę Spartan Race i obostrzyli patentem.

Polska ma swojego czarnego konia

I to dosłownie. Pewnie ciężko uwierzyć, ale „Polski tor” ma całkiem spore grono kibiców oraz coraz większą liczbę uczestników trenujących tą trudną dyscyplinę. A jest to nic innego jak łucznictwo konne. Specjalnie skonstruowany tor posiada od kilku do kilkunastu tarczy ustawionych w różnych odległościach. Pokonując trasę na koniu trzeba jak najcelniej trafić w nie strzałą. Żadna z omawianych dyscyplin nie jest na tyle popularna aby można było rozmawiać o nich w mieszanym towarzystwie. Za to na pewno jeśli temat zejdzie na ogólne zagadnienie sportu na pewno będziemy mieli więcej do powiedzenia i zainteresujemy niejedną z osób.

1 thought on “Jaki sport uprawiać

  1. Fajne, nie zdawałem sobie sprawy, że jest tyle atrakcyjnych dyscyplin. Ale łucznictwo konne kojarzy mi się tylko z filmami historycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *