Ubranie dla mamy i córki – dwa połączone światy

Ubranie dla mamy i córki – dwa połączone światy

Moda od wielu lat zajmuje ważne miejsce w życiu każdej kobiety. Nic dziwnego, że w momencie, gdy pojawia się potomek, chce by modne i ładne ubrania trafiały również do szafy dziecka. Dlatego wśród producentów ubrań coraz częściej pojawiają się takie kategorie jak na przykład „ciuchy mama i corka”. Moda od wielu lat zajmuje ważne miejsce w życiu każdej kobiety. Nic dziwnego, że w momencie, gdy pojawia się potomek, chce by modne i ładne ubrania trafiały również do szafy dziecka. Dlatego wśród producentów ubrań coraz częściej pojawiają się takie kategorie jak na przykład „ciuchy mama i corka”. Co prawda te dwa światy znacznie się różnią, ale projektanci stają na głowie by znaleźć wspólne cechy.  

Ciuchy mama córka, czyli coś dla niepowtarzalnego zespołu!

Ubranie dla mamy i córki powinno podążać za najnowszymi trendami w modzie i oferować nieziemnie, oryginalne kreacje. Niestety, świat mody dziewczynki to przede wszystkim duża ilość ozdób i prawdziwa mnogość kolorów. Z kolei dorosła moda damska jest nieco bardziej stonowana i elegancka, co oznacza, że naprawdę trudno połączyć te dwa światy i stworzyć coś co podbije serce zespołu mama-córka. Udało się to kilku firmom – w tym m.in. Koszulove. Dziewczynki już od najmłodszych lat interesują się swoim wyglądem. Chcąc czuć się jak prawdziwe damy zaczynają od przebierania się i podpatrywania swoich mam. Patrzą na nie z nieukrywanym podziwem chcąc wyglądać tak jak one. Co więcej, więź jaką przez lata budują mama i córka jest niemal nierozerwalna a mama często staje się dla nastolatki najlepszą przyjaciółką. Dlatego już od najmłodszych lat możecie w sposób niesztampowy pokazywać waszą więź i wyrażać swoją miłość ubierają takie same ciuchy mama i corka.  

Koszulka dla ojca córki – idealny pomysł na prezent

Relacja mamy z córką to wyjątkowa wieź. Nie należy jednak zapominać, że córka pozostaje również oczkiem w głowie każdego tatusia. Ojcowie otaczają swoje małe pociechy szczególną ochroną i jednocześnie chcą by ich córki znalazły sobie wspaniałych partnerów. Młode dziewczyny z kolei, często wybierają chłopaków, patrząc właśnie przez pryzmat swoich ojców – idealny chłopak to przecież taki, który przypomina ojca! By uczcić relację taty z córeczką, powstała również specjalna koszulka taty córki, która może być świetnym pomysłem na prezent od każdego członka rodziny z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, Ojca czy Dziecka. Koszulka dla ojca córki to również doskonały prezent dla fana science-fiction bowiem na rynku dostępne są również produkty nawiązujące na przykład do Gwiezdnych Wojen.  

Koszulki z nadrukiem dla całej rodziny

Jeśli wolicie pokazać jak zgraną jesteście rodziną, możecie zainwestować w koszulki z nadrukiem dla całej rodziny. Całe zestawy dostępne np.: na stronie koszulove.com to świetna opcja by pokazać, że więzy rodzinne mogę cieszyć i bawić. W ofercie oprócz takich produktów jak ubranie dla mamy i córki, znaleźć można jednakowe koszulki dla taty i synaelegancka koszula dla taty i syna czy koszulka dla taty córki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *