Wybielanie zębów w Poznaniu – co warto wiedzieć?

Wybielanie zębów w Poznaniu – co warto wiedzieć?

Artykuł partnera.

Chcesz cieszyć się pięknym, zdrowym i śnieżnobiałym uśmiechem, ale kolor Twoich zębów jest daleki od ideału? Może być to spowodowane przebarwieniami, które są konsekwencją palenia papierosów, picia kawy, czy nieprawidłowej codziennej higieny jamy ustnej. Zresztą naturalne zęby właściwie nigdy nie są idealnie białe. Możesz to jednak zmienić, korzystając z zabiegu wybielania zębów. Sprawdź, na czym on polega i ile kosztuje!

Wybielanie zębów lampą Beyond — na czym polega?

Jeśli chodzi o wybielanie zębów w Poznaniu, jest miastem, w którym bez problemu wykonasz taki zabieg. Gdzie? Najlepiej w klinice stomatologicznej, która ma w ofercie wybielanie zębów lampą Beyond. Jest to bowiem jedna z najbardziej skutecznych i długotrwałych metod umożliwiających rozjaśnienie zębów. Wybielanie zębów lampą Beyond polega na nałożeniu specjalnego żelu na zęby. Następnie jest on aktywowany przy pomocy światła tej właśnie lampy. Naświetlanie żelu lampą Beyond powoduje, że bardzo szybko przechodzi on przez szkliwo, aż do zębiny, wnikając w strukturę zęba. Dzięki temu zabieg umożliwia całkowitą eliminację wszelkich przebarwień, wyrównanie koloru oraz nadanie zębom białego koloru.

Wybielanie zębów — efekty

Wybielanie zębów lampą Beyond to zabieg, który daje naprawdę spektakularne efekty. Przede wszystkim, metoda ta daje natychmiastowy rezultat, a co najważniejsze, wystarczy wykonać tylko jeden zabieg. Od razu po wyjściu z gabinetu możesz cieszyć się olśniewającym uśmiechem. Wybielanie zębów tą metodą pozwala na rozjaśnienie ich barwy od 5 do nawet 14 odcieni. Dlatego też świetny efekt mogą uzyskać nawet osoby, których płytka nazębna ma dość żółty kolor. Warto dodać też, że wybielanie zębów efekty zapewnia na aż średnio 2 lata. Następnie kolor może się stopniowo zmieniać. Warto wtedy wykonać zabieg ponownie.

Ile kosztuje zabieg wybielania zębów?

Z pewnością zastanawiasz się, czy ile właściwie kosztuje profesjonalne wybielanie zębów. Krąży bowiem mit, że tego typu zabiegi są kosztowne. Czy to prawda? Oczywiście określenie, czy zabieg jest drogi, czy też nie jest rzeczą dość indywidualną. Jednak w przypadku wybielania zębów lampą, należy przyznać, że koszt jest naprawdę niewielki. Taki zabieg, zależnie od gabinetu może kosztować bowiem od kilkuset złotych do około 1500 zł. Biorąc więc pod uwagę długotrwałość efektu oraz fakt, że jest to wydatek jednorazowy, można śmiało stwierdzić, że jest to bardzo opłacalna inwestycja. Szczególnie że białe zęby to nie tylko kwestia estetyki, ale i pewności siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *