Najlepszy fotelik samochodowy 0-13 kg

Najlepszy fotelik samochodowy 0-13 kg

Kupując fotelik samochodowy 0-13 kg dla swojego dziecka, nie możesz się spieszyć ani próbować oszczędzać. To podstawa bezpieczeństwa w czasie każdej podróży - zarówno tej do sklepu na obrzeżach osiedla, jak i dłuższej, na drugi koniec państwa. Dobrze dobrany model gwarantuje również wygodę jadącemu w nim dziecku. Podpowiadamy, co ma największe znaczenie podczas jego wyboru i przedstawiamy najlepsze rozwiązania. Nietrudno zauważyć, że nowoczesne foteliki samochodowe dla dzieci 0-13 kg bardzo się między sobą różnią. Wybór jest ogromny, a ceny poszczególnych modeli mogą wahać się nawet o kilka tysięcy złotych. Co sprawia, że różnica jest tak odczuwalna? Przekonaj się, że to nie design jest czynnikiem decydującym i poznaj jeden z najlepszych fotelików dla niemowląt. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę podczas zakupów.

Fotelik dla niemowlaka szyty na miarę

Zawsze należy pamiętać, że fotelik dla niemowlaka musi być przede wszystkim w pełni dopasowany do dziecka. Przeglądając modele dla noworodka, bierz więc pod uwagę wyłącznie produkty z przedziału 0-13 kg lub 40-75 cm. To dla ciebie gwarancja, że dziecko będzie podróżowało stabilne i w odpowiedniej pozycji, która nie będzie zagrożeniem dla prawidłowego rozwoju kręgosłupa. Warto również przypomnieć, że rodzice powinni dopasować fotelik samochodowy 0-13 kg także do auta, którym się poruszają. Właśnie dlatego najlepiej jest wybór specjalistycznego sklepu stacjonarnego, w którym doświadczeni sprzedawcy będą przymierzać wybrane modele do skutku. Niekiedy może potrwać to dłuższą chwilę, jednak ostatecznie wyjdziecie stamtąd z produktem, który jest bezpieczny i wygodny dla waszego dziecka. Co więcej, nauczycie się jego prawidłowego montażu i poznacie najważniejsze informacje na temat użytkowania.

Jak wybrać fotelik samochodowy 0-13 kg?

Najważniejszą kwestią, na którą musisz zwrócić uwagę, jest oczywiście bezpieczeństwo podróżowania. Niezależnie od tego, jak dalekie wyprawy planujecie i czy należycie raczej do grupy domatorów, zawsze musicie zadbać, by wasze dziecko było maksymalnie chronione na wypadek kolizji. Jaki fotelik dla noworodka rekomendujemy? Wybierając fotelik samochodowy 0-13 kg, warto oprzeć się na opiniach innych rodziców. Chociaż każdy z was ma inne wymagania i możliwości finansowe oraz porusza się na co dzień innym samochodem, z rekomendacji można wyłuskać dla siebie informację o producentach, którym warto zaufać. Właśnie dzięki komentarzom od innych użytkowników z pewnością poznasz skandynawską markę BeSafe i dostępny w ich ofercie fotelik samochodowy 0-13 kg BeSafe iZi Go Modular. Posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i dodatkową ochronę boczną SIP+. Jest zaprojektowany w taki sposób, by stabilizować pozycję i skutecznie chronić szczególnie w czasie zderzenia bocznego, które może być najgroźniejsze w skutkach. To część większego systemu iZi Modular, który pozwala na dodatkową oszczędność. Fotelik samochodowy 0-13 kg od BeSafe cechują również wysokiej jakości materiały. Jest wykonany z połączenia EPS i pianki, a na wierzchu znajdziemy miękkie obicie. Nachylenie pod kątem 35-45 to bezpieczna pozycja dla rozwijającego się kręgosłupa, a dodatkowa wkładka gwarantuje stabilizację i przyjemne otulenie. Wewnątrz znajduje się również dodatkowe wsparcie dla główki. Nie da się zaprzeczyć, że dziecko podróżuje w niezwykle komfortowych warunkach.

Najlepszy fotelik samochodowy 0-13 kg

Nowoczesne foteliki samochodowe dla dzieci 0-13 kg powinny nadążać za potrzebami młodych rodzin - i o to właśnie zadbał skandynawski producent. Opisywany wyżej produkt stanowi bowiem część większego systemu iZi Modular. To innowacyjna koncepcja, która umożliwia zakup wyłącznie jednej bazy ISOfix, na którą można wpiąć zarówno fotelik dla niemowlaka, jak i model dla starszego dziecka. Możesz używać jej więc przez następne 4 lata! To istotne ułatwienie i duża oszczędność, którą z pewnością docenią świeżo upieczeni rodzice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *