Opinie na temat Casting Créme Glosss

Opinie na temat Casting Créme Glosss

Szukasz rzetelnych opinii na temat kremu koloryzującego Casting Crème Gloss? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu, który skradł serca Polek, zapoznaj się z poniższą recenzją.

Artykuł sponsorowany

Casting Crème Gloss – opinie na temat produktu:

  • Łatwość koloryzacji

Instrukcja dołączona do opakowania jest bardzo szczegółowa i okraszona stosownymi grafikami, dzięki czemu nawet niewprawiona osoba wykona samodzielną koloryzację. Na tylnej części opakowania znajduje się zestawienie prognozowanych odcieni w zależności od wyjściowego koloru włosów.

  • Delikatna formuła

Casting Crème Gloss ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję i łatwo aplikuje się na włosy. W przeciwieństwie do większości preparatów koloryzujących nie spływa ze skóry głowy i nie tworzy nieestetycznych, trudnych do usunięcia barwnych smug. Niewątpliwą zaletą preparatu jest szybkość jego nakładania – wystarczy kilka ruchów, aby dokładnie pokryć odrosty i siwe pasma włosów.

  • Przyjemny zapach

Większość z nas przywykła do drażniącego, chemicznego zapachu farb do włosów. Casting Crème Gloss (opinie ze strony internautów) jest absolutnym novum na rynku drogeryjnym. Piękny, owocowy zapach preparatu każe sądzić, że mamy do czynienia z delikatnym kosmetykiem nawilżającym, a nie tradycyjną farbą do koloryzacji włosów. Odżywka dołączona do opakowania ma równie przyjemny aromat i lekko kremową konsystencję.

  • Pielęgnacja włosów

Casting Crème Gloss zawiera kompleks pielęgnujący, który wzmacnia włosy od wewnątrz i na zewnątrz. Mleczko pszczele przedłuża trwałość barwników oraz nadaje włosom niespotykany blask. Dzięki zastosowaniu substancji nawilżających preparat nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy.

  • Bez dodatku amoniaku

Amoniak to substancja używana w większości preparatów koloryzujących, która ma za zadanie zniszczyć osłonkę, stanowiącą zewnętrzną warstwę ochronną włosa, a następnie wyeliminować część naturalnego barwnika, pozwalając wniknąć sztucznemu barwnikowi do wnętrza włosa. Nadużywanie farb z amoniakiem ma tragiczne konsekwencje – włosy stają się przesuszone, łamliwe i matowe. Na szczęście Casting Crème Gloss jest wolny od amoniaku.

Casting Crème Gloss – opinie na temat kolorów i działania:

  • Równomierne pokrycie siwych włosów

Casting Crème Gloss to gwarancja równomiernego pokrycia siwych włosów i odrostów. Po farbowaniu kolor jest ujednolicony i wygląda bardzo naturalnie. Farba może być stosowana zarówno przez panie, które chcą zupełnie zmienić kolor włosów, jak i kobiety poszukujące preparatu pozwalającego uzyskać naturalne wykończenie.

  • Intensywne i głębokie refleksy

Dzięki dużej zawartości substancji nawilżających włosy są głęboko nawodnione i wyglądają zdrowo. Koloryzacja nie odbiera im naturalnego blasku, dlatego refleksy kolorów są bardzo głębokie i intensywnie mienią się w słońcu.

  • Soczysty kolor aż do 28 myć

Kolor spłukuje się równomiernie, dlatego po kilkunastu myciach nie będziesz miała wrażenia, że na twoich włosach przebijają żółte czy rude tony. Odcień nie szarzeje, nie staje się matowy ani nie wygląda nienaturalnie.

  • Casting Crème Gloss – opinie o szerokiej gamie kolorów:

Casting Crème Gloss to produkt dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Oferta producenta obejmuje zarówno kultowe brązy, jasne blondy, odcienie miedzi, rudości, jak i mahonie oraz czernie. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Casting Crème Gloss – opinie zadowolonych klientek:

Casting Crème Gloss to alternatywa dla tradycyjnych szamponetek i farb do włosów. Jeżeli zależy ci na utrzymaniu pięknej fryzury przy jednoczesnym zachowaniu mocnego akcentu kolorystycznego, z pewnością docenisz unikalne właściwości kremu koloryzującego od producenta L’Oréal Paris.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *